Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 15:08
 
Samsun'da liseliler Vali yardımcısına kemençe çaldı
Samsun Haber Ajansı - Samsun Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri, okullarında yürüttükleri ‘Akranlar El Ele Hayatı Güzelleştirme Projesi’ kapsamında Vali Yardımcısı İbrahim Avcı’yı ziyaret ettiler.
Eğitim Haberi
Samsun'da liseliler Vali yardımcısına kemençe çaldı

Öğrencilerin zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla uygulanacak olan ‘Akranlar El Ele Hayatı Güzelleştirme Projesi’ kapsamında,  öğrenciler derslerde 40 dakikada 5 dakika müzik etkinlikleri yaparak derse motive olduklarını, öğle arası ve teneffüslerde enstrümanla müzik etkinlikleri ile keyifli dakikalar yaşadıklarını belirttiler.

Vali yardımcısını ziyaret eden öğrenciler, öğle arası klasik müzik dinletisi ile okulda mutlu huzurlu bir ortamı yakaladıklarını, okulda hobi atölyesine ihtiyaç duyduklarını belirterek konu hakkında vali yardımcısı İbrahim Avcı'dan yardımcı olması konusunda talepte bulundu.

Vali Yardımcısı öğrencilerin bu isteklerini yerinde gördüğünü ifade ederek, rehber öğretmeni Tülay Engin’i ve öğrencileri tebrik edip, bu istekleri için gereken desteği vereceklerini belirtti.

Öğrenciler ayrıca ziyarette Vali yardımcısına kemençe çaldı.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsun, Cumhuriyet, Anadolu, Lisesi, öğrencileri, okull
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Samsun'da liseliler Vali yardımcısına kemençe çaldı
Yorumlar
Haber Yazılımı