Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 15:59
 
Samsun'da 3 ilçede farklı yerde tanzim satışı yapılacak
Samsun Haber Ajansı - Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 ilçede tanzim satış yerleri kuruldu. Tanzim satış yerleri 3 merkez ilçede 7 farklı noktadan yarından itibaren faaliyet gösterecek.
Gündem Haberi
Samsun'da 3 ilçede farklı yerde tanzim satışı yapılacak

Türkiye’de birçok büyük şehirde uygulanan tanzim satış yerleri 27 Şubat’tan itibaren Samsun’da da hayata geçirilecek. İlkadım’da 5, Atakum ve Canik birer tanzim satış yeri olmak üzere toplam 3 ilçede 7 tanzim satış yeri vatandaşa ucuz sebze ve meyve sağlayacak. Bugün itibariyle Samsun Büyükşehir Belediyesine ait tanzim satış çadırları kurularak, yarın yapılacak satışlara hazır hale getirildi.

“SATIŞLAR YARIN BAŞLIYOR”

Tanzim satış yerlerinin yarın faaliyete geçeceğini vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, “Tanzim satış yerlerinin kurulumunu bugün itibariyle tamamladık. İlkadım, Atakum ve Canik olmak üzere toplam 7 noktada tanzim satış yeri kurduk. Atakum ve Canik’te bir noktada, İlkadım’da da 5 noktada yerlerimiz hazır. Satışlar, yarın öğleden sonra başlar diye düşünüyorum. Meydandaki Atatürk Anıt Parkı’ndaki tanzim satış noktasında ise satışlar 11.00’de başlayacak” dedi.

Tanzim satış yerlerinin kurulacağı alanlar şu şekilde:

Canik ilçesi Kefeli Parkı içi, Atakum Emek Parkı içi, İlkadım meydan Atatürk Anıt Parkı içi, Anadolu Mahallesi SASKİ Fen İşleri Şantiyesi içi, Fatih Mahallesi Fatih Farkı içi, Kadifekale Mahallesi 30 Ağustos Parkı içi ve Adalet Mahallesi Asri Mezarlık Karşısı Eski Organik Pazar Yeri içi.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsun, Büyükşehir, Belediyesi, tarafından, 3, ilçede,
Yorumlar
Haber Yazılımı