Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 18:52
 
Usta'dan görkemli Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı
Samsun Haber Ajansı - Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, görkemli bir şekilde Havza Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı.
Siyaset Haberi
Usta'dan görkemli Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Havza Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı.

Kurban kesilerek ve dualarla açılan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuşan Usta, "Ben bağımsız bir adayım, diyorlar ki neden bağımsız olarak aday oldun. Ben partiden ihraç edilmemden sonra başka bir partiye geçmek benim siyasi duruşumla bağdaşmazdı. Bunu kendime yakıştıramadım. Yoksa, hepsi cok sağolsun, bazı siyasi partiler bana teklifte bulundu. Ancak bir partiden ihraç edildikten bir hafta sonra başka bir partiye geçmeyi etik olarak doğru bulmadığım için başka bir partiden aday olmadım" dedi.

Açılışa; İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu'na, CHP Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Yeşilbaş, BTP Havza Belediye Başkan Adayı Mehmet Dağlı, Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay, Bağımsız Havza Belediye Başkan Adayları Mahmut Karahan ve Mustafa Turan'a, DP Havza Belediye Başkan Adayı Turgay Saat ve çok sayıda Havzalı vatandaş katıldı.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsun, Milletvekili, Bağımsız, Samsun, Büyükşehir, Bel
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Usta'dan görkemli Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı
Yorumlar
Haber Yazılımı