Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 14:37
 
Devlet Bahçeli'den Abdullah Karapıçak'a 50.yıl hediyesi
Samsun Haber Ajansı - Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak MYK, MDK Üyeleri ve İl Başkanları Toplantısına katıldı.
Siyaset Haberi
Devlet Bahçeli'den Abdullah Karapıçak'a 50.yıl hediyesi

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Başkanlığında düzenlenen MYK, MDK Üyeleri ve İl Başkanlarının katılımı ile gerçekleşen toplantıya katıldı.

Ankara MHP Genel Merkezinde düzenlenen ve MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın da katıldığı MYK-MDK-İl Başkanları Ortak Toplantısında konuşan MHP Genel Başkan’ı Devlet Bahçeli “Cumhuriyet tarihinin en kilit, en kritik, milli beka açısından en stratejik seçimlerden birisi olan “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri” 33 gün sonra yapılacaktır. Aziz milletimiz bir kez daha tarihi iradesini sandığa yansıtacak, beş yıllık süre için emaneti ehline teslim edecektir. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta ‘Sağduyunun Birlikteliği’ galip gelecektir. 31 Mart’ta Türkiye sevdası ön alacak, cumhurun istiklal ve istikbal hedefleri mutlaka öne çıkacak, demokratik yarışta ipi göğüsleyecektir.” diyerek Cumhur İttifakına ve 31 Mart yerel seçimlerine vurgu yaptı.

Bahçeli konuşmasında 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin bekayla ne ilgisi var diyenlerin niyetleri bozuk olduğu belirterek “İlhamını Türkiye muhaliflerinden almış, günü birlik heveslerin peşine takılmış, çıkar birlikteliklerin yörüngesine tutunmuş siyasi defoların bekayı özümseyip lazım gelen fedakârlıkları yapması doğal olarak imkânsızdır. Çünkü fıtratları, mizaçları ve siyasi mazileri buna müsaade etmeyecektir.” Dedi.

Toplantının önemine vurgu yapan Bahçeli, MYK-MDK ve İl Başkanları Ortak Toplantısında gelecekteki siyasal süreçlerin tüm yönleriyle analiz edilip görüşüldüğünü belirtti.

 

 

.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Milliyetçi, Hareket, Partisi, Samsun, İl, Başkanı, Abdu
Yorumlar
Haber Yazılımı