Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 12:59
 
15 ilde görev yapan polisler miting görevi için Samsun'a geldi
Samsun Haber Ajansı - Samsun’da Cumhurbaşkanı mitinginde 4 bin 145 polis görev yapacak.
Gündem Haberi
15 ilde görev yapan polisler miting görevi için Samsun'a geldi

3 Mart 2019 Pazar günü Samsun’a gelerek Cumhuriyet Meydanı’nda miting gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, toplam 4 bin 145 polis eşlik edecek.

Miting alanı olarak belirlenen Cumhuriyet Meydanı’nda 2 gün öncesinden hazırlıklar başladı. Kilise kavşağından itibaren başlayan geniş güvenlik önlemleri miting alanına kadar uzadı. Çevre, polis bariyerleri ile kuşatılarak olası bir durumun önlenmesi adına gerekli çalışmalar tamamlandı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun’da vereceği miting nedeniyle, Ankara, Nevşehir, Kırşehir, Adana, Niğde, Kırıkkale, Mersin, Sinop, Tunceli, Tokat, Kayseri, Gaziantep, Yozgat, Çorum, Amasya'dan toplam bin 350 polis geldi. Miting alanında ise toplamda 4 bin 145 polisin görev yapacağı bildirildi.

 Cumhurbaşkanında görevli olan polislerin güvenlik güzergahı şu şekilde: Cumhuriyet Meydanı miting alanı ve miting dışı, Valilik bölgesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi bölgesi, Samsun Çarşamba Havalimanı bölgesi ve yol güzergahı ( yol güzergahı Samsun Çarşamba Havalimanı bölgesinden başlayıp Cumhuriyet Meydanı miting alanına kadar devam etmektedir. Bu yol güzergahında polis ekipleri görevli olarak çalışacaklar)

Kaynak: Samsun Haber Ajansı

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsun’da, Cumhurbaşkanı, mitinginde, 4, bin, 145, poli
Yorumlar
Haber Yazılımı