Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 12:38
 
Tok: "Mahalle mahalle kamp kuracağız"
Samsun Haber Ajansı - Yaptığı basın açıklamasında 5 yılda yaptığı projelerden ve yapmak istediği projelerden bahseden İlkadım Belediye Başkanı Adayı Erdoğan Tok, "Benimle beraber fen işleri müdürümüz ve bazı belediye çalışanlarımız her hafta bir mahalleye giderek kamp kuracağız. Mahallede oturan vatandaşlarımız bize sorunlarını bildirecekler" dedi.
Siyaset Haberi
Tok:

İlkadım Belediye Başkanı Adayı Erdoğan Tok, yaptığı basın açıklamasında 5 yılda yapmış olduğu projelerden ve yapmak istediği projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Tok ulaşımdan kadın istihdamına kadar birçok yeni projelerle ilgili bahsetti.

“İLKADIM’DA ÇOK ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATTIM”

2004-2009 yılında da çok önemli projeler yaptığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Adayı, “2014-2019 yıllarına yönelik İlkadım Belediye Başkanı olarak yapacağımız projelerimizle ilgili bir tanıtım yapmak istiyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. 2014 yılında da yine bir böyle toplantı yapmıştık ve bu şekilde vaatlerde bulunmuştuk. 2014 yılında yaptığımız vaatlerimizi yerine getirmenin mutluluğu, gururu ve huzuru içerisindeyiz. 2004-2009 yılları arasında yaptığım belediye başkanlığı döneminde 120 bin nüfuslu eski İlkadım’da da çok önemli işlere imza attım” diye konuştu.

“MAHALLELİNİN AYAĞINA GİDECEĞİZ”

Mahalle mehelle kamp kurup vatandaşların sorunlarını çözeceğini söyleyen Başkan Tok, “Mahalleler ile ilgili çok güzel bir projemiz var. Benimle beraber fen işleri müdürümüz ve bazı belediye çalışanlarımız her hafta bir mahalleye giderek kamp kuracağız. Mahallede oturan vatandaşlarımız bize sorunlarını bildirecekler. Yerinde çözebildiğimiz sorunları çözeceğiz ve uzun vadeli olan sorunları da not alıp onunla ilgili çalışmalar yapacağız. Bundan sonra mahalleli vatandaşlar bizim ayağımıza gelmeyecek biz mahalleli vatandaşların ayağına gideceğiz” şeklinde konuştu.

"ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDA OTOPARK SORUNU VAR"

Yapmak istediği projelerin bir kısmından bahseden Tok, “Anadolu Mahallesi’nde okul ihtiyacı vardı ama yer yoktu ve biz yer ayarlayıp Milli Eğitime devrettik. Okulun temeli atıldı ve inşaata başladı. 46 maddeden oluşan projelerimiz var. Kentsel dönüşümde çok önemli alt yapıyı oluşturduk. Sporu çok önemsiyoruz. Sağlıklı yaşam ve gençlerimizin geleceği için spor olmazsa olmaz. İlkadım’da içerisinde her türlü spor faaliyetin yapıldığı bir spor köyü yapmayı düşünüyoruz. Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve Mecidiye Caddesi’ni açık AVM’ye dönüştüreceğiz. Halk Eğitim Merkezlerinde kadınlarımız el emeği göz nuru ürünler yapıyor ve bizde onların yaptıkları ürün ürünleri alıp satmaları için yardımcı olacağız. Otopark sorunu olmaması için tüm projelerimizin altına otopark yapıyoruz. İlkadım’da önceliklerimiz arasında hep otopark var” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Yaptığı, basın, açıklamasında, 5, yılda, yaptığı, proje
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tok:
Tok:
Tok:
Yorumlar
Haber Yazılımı