Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 17:46
 
Başkan Katrancı parti ve ocağı karalayanlara işte böyle seslendi!
Samsun Haber Ajansı - Samsunlu Alperenler'in adını kullanarak sosyal medyada sahte hesap açıp parti ve ocağın tüzel kişilerini hedef alıp yayın yapanlar ile ilgili Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanı Ahmet Katrancı, "Çocuklarının süt parasından keserek yaptığı çalışmalar birilerine ağır gelmiş olacak ki başkanımıza ve hareketimize karşı karalama kampanyası yapılmaktadır. Bunları şiddetle ve esefle kınıyoruz" dedi.
Siyaset Haberi
Başkan Katrancı parti ve ocağı karalayanlara işte böyle seslendi!

Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanı Ahmet Katrancı, Samsunlu Alperenler’in adını kullanarak sosyal medyada sahte hesap açıp parti ve ocağın tüzel kişilerini hedef alıp yayın yapanlar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

“ŞİDDETLE VE ESEFLE KINIYORUZ”

Sosyal medya üzerinden sahte hesaplarla parti ve ocağı karalamak isteyenleri kınadığını söyleyen Başkan Katrancı, Kıymetli hemşerilerimiz, sosyal medya demişken yaklaşık 15 gün önce sosyal medya üzerinden “Samsunlu Alperenler” ve “Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanlığı” isimleri ile kurulduğunu öğrendiğimiz Facebook sayfaları partimizin ve ocağımızın tüzel kişiliğini hedef alarak yayın yapmaktadırlar. Tüzel kişiliğimize mal edilemeyecek açıklamalar sanki bizim ağzımızdan yapılmış gibi yansıtılarak kamuoyunu yönlendirmeye yanlış bilgilendirilmeye çalışılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, Büyük Birlik Partisi Ak Partiyi destekliyor Büyük Birlik Partisi İyi Parti ile birlikte hareket ediyor tarzı asılsız ve mesnetsiz iddiaların seçimlere bu kadar az zaman kaldığı bir ortamda yapılmasıdır. Ayvacık adayımız Sayın Erkan Avcı’nın canla başla dişini tırnağına katarak, Rahmetli Şehit Liderimiz Muhsin Başkanın tabiriyle çocuklarının süt parasından keserek yaptığı çalışmalar birilerine ağır gelmiş olacak ki başkanımıza ve hareketimize karşı karalama kampanyası yapılmaktadır. Bunları şiddetle ve esefle kınıyoruz” diye konuştu.

“17 İLÇEMİZİN TAMAMINDA MECLİS ÜYELERİMİZ VAR”

Samsun’un ilçelerinde meclis üyelerinin olduğunu belirten Katrancı, “Büyük Birlik Partimiz ve Alperen Ocaklarımız, 15 Temmuz hain darbe girişiminde devletinin milletinin ve seçilmiş hükümetinin yanında hainlere karşı dimdik ayakta durmuştur. Darbe girişimi sonrasında oluşan Yeni Kapı Millet mutabakatına koşulsuz destek vermiştir. Büyük Birlik hareketinin tavrı her daim Yeni Kapı ruhu ile kesintisiz devam etmektedir. Büyükşehir dışındaki diğer illerde ve alt belediyelerde ise Büyük Birlik partimiz yurt sathında birçok seçim bölgesinde kendi adayları ve ad ve amblemiyle seçimlerde yer alacaktır. Samsun özelinde 8 ilçede başkan adaylarımız mevcuttur. 17 İlçemizin tamamında Meclis üyelerimiz mevcuttur. Büyük Birlik Partisi sadece seçimlere girmek için kurulmuş bir parti olmadığı gibi Bir Fikri İdeolojisi olan bir harekettir. Engin seçim tecrübesi ve milli manevi duruşu Türklüğünde Bekasıdır. Erdal Avcı, Kemal Saral, Ertan Sağlam ve diğer adaylarımızın Samsun siyasetine olumlu manada neler kattığı şimdiden dahi kendini göstermektedir. Güneş balçıkla sıvanmayacaktır, Büyük Birlik anlayışının Samsun siyasetine ve ülke meselelerine katacağı yenilikler ve gelişmelerin zamanı çok uzak değildir” şeklinde konuştu.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsunlu, Alperenlerin, adını, kullanarak, sosyal, medy
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Katrancı parti ve ocağı karalayanlara işte böyle seslendi!
Yorumlar
Haber Yazılımı