Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 19:38
 
Samsun'da Tanzim Satış Merkezi zabıtalara emanet
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan Tanzim Satış Merkezinde görev yapan Zabıta memuru, patates sattı.
Yaşam Haberi
Samsun'da Tanzim Satış Merkezi zabıtalara emanet

Samsun'da yaklaşık 10 gün önce kurulan Tanzim Satış Merkezlerine vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Geçtiğimiz gün yaptığımız haberde Tanzim Satış Merkezlerinde 1 günde 30 ton ürün satıldığını sizlere duyurmuştuk.

Vatandaşların yoğun ilgi göstermesi sonucunda oluşan uzun kuyruklar nedeniyle zabıtalar işe el attı. Satıcıların zorlandığını gören bir zabıta memuru eline eldivenleri takarak poşetlediği patatesleri vatandaşa sattı. O anlar Samsun Haber Ajansı objektiflerine takıldı. 

Görevi Tanzim Satış Merkezleri önündeki karışıklık ve düzeni tertip etmek olan zabıta memuru, yaptığı işle satıcıları büyük ölçüde rahatlattı. 

Aslında bizim eleştirimiz burada zabıta memuruna değil. Zabıta memuru insanlık görevini yerine getirerek vatandaşın mağdur olmaması adına elinden gelenin fazlasını yapmış. Çok güzel, tebrik ediyoruz. Ancak bizim eleştirimiz bu işi zabıtalara bırakanlara!.. Günde 30 ton ürün satılıyor diyerek kendileriyle övünenler, fazladan bir eleman daha almayı mı akıl edemiyor? Ya da işlerine böyle geliyordur...

SHA - HABER MERKEZİ

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsunda, Cumhuriyet, Meydanında, kurulan, Tanzim, Satı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Samsun'da Tanzim Satış Merkezi zabıtalara emanet
Samsun'da Tanzim Satış Merkezi zabıtalara emanet
Yorumlar
Haber Yazılımı