Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 09:33
 
Togar: "Güçlüyüz çünkü aynı hedefe yürüyoruz"
Samsun Haber Ajansı - Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Kutlukent esnafıyla bir araya gelerek geleceğin Tekkeköy'ü hedeflerini anlattı.
Siyaset Haberi
Togar:

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Kutlukent bölgesi meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları ile bölgeye adeta çıkartma yaptı. Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Togar, Kutlukent esnafı ile bir araya geldi.

TEK BİR TEKKEKÖY VAR

Geçen zamanın asla telafisi olmayacağına dikkat çeken Togar, “Tek bir Tekkeköy var. Geçtiğimiz beş yıl içerisinde, ilçemiz ve ilçe halkımız için zamanı en iyi şekilde kullanmak ne gecemiz oldu, ne de gündüzümüz. Belki yoğunduk ama asla yorulmadık. Biz dinç tutan, bizi güçlü kılan, bizi daha çok çalışmak için teşvik eden ise sizlerin desteğiydi. Birçok projeyi hayata geçirdik ama henüz hayalimizde ki Tekkeköy’ü tamamlamadık. Nasip olursa önümüzde ki beş yıl, bu güzel kenti çok daha iyi yerlere yine hep birlikte getireceğiz” dedi.

 SAMSUN DEĞİL KARADENİZ'İN BİR NUMARASI YAPMA ZAMANI GELDİ

Tekkeköy ilçesinde önemli yatırımlar ve projeler kazandırıldığını ifade eden Togar, “Şehrimizin en büyük markası Samsunsporumuzun yeni mabedi ilçemizde. Kongre ve fuar merkezi ilçemizde. Şehrin en büyük kapalı spor salonu ilçemizde. Sanayi ve iş dünyasının merkezi ilçemiz. Belediye olarak hayata geçirdiğimiz projeler ise herkesin malumu. Şimdi ise ilçemizi sadece Samsun’un değil, Karadeniz Bölgesi’nin bir numarası yapma zamanıdır. Açık yüreklilikle söylüyorum. Tekkeköy bu şehrin geleceğidir. Biz bu geleceği hep birlikte inşa etmeye başladık” diye konuştu.

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Tekkeköy, Belediye, Başkanı, Cumhur, İttifakı, AK, Part
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Togar:
Yorumlar
Haber Yazılımı