Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 17:39
 
Samsun'un yeni gözdesi coşkuyla açıldı
İlkadım Belediye Başkanı Adayı Erdoğan Tok, "İlkadım'da sporun ve sporcu gençlerin yetişmesini istiyoruz bunun için büyük çabamız oldu. Sağlıklı yaşamın temeli spordan geçiyor. Bu yüzden İlkadım'da spor salonları yaptık" dedi.
Siyaset Haberi
Samsun'un yeni gözdesi coşkuyla açıldı

Samsun Haber Ajansı - Samsun'un İlkadım ilçesi Derebahçe Mahallesi Mert Irmağı'nın kenarına yapılan koşu yolu ve hayat parkuru bugün vatagndaşlarında katılımı İlkadım Belediye Başkanı Adayı Erdoğan Tok tarafından coşukulu bir şekilde açıldı. Açılışa, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Adayı Erdoğan Tok, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve birçok vatandaş katıldı.

"İLKADIM'DA SPORA ÖNEM VERİYORUZ"

Açılışta konunşan Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Adayı Erdoğan Tok, "Yoğun çalışmalarımdan dolayı koşuyolu ve hayat parkurunu yaptık ama açılışını bir türlü yapamamıştık. İlkadım'da önemli projelere imza attık. İlkadım'a muazzam düğün salonları, kültü merkezleri, park,spor salonları gibi birçok projeleri hayata geçirdik. Mahallelerimize çok güzel projeler yaptık. Mert Irmağı'nın kenarına da güzel bir şekilde spor aletleri, oturma alanları yaptık. Vatandaşlar artık burada rahat bir şekilde yürüyüş yapacaklar ve artık sahile gitme ihtiyaçları kalmadı. İlkadım'da sporun ve sporcu gençlerin yetişmesini istiyoruz bunun için büyük çabamız oldu. Sağlıklı yaşamın temeli spordan geçiyor. Bu yüzden İlkadım'da spor salonları yaptık" dedi.

"SAMSUN ESKİ FUARINI YENİDEN KAZANACAK"

Samsun'un marka değerini yükselteceklerini söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, "Samsun'un ekonomisini daha da iyi hale getireceğiz. Samsun'da eskiden bir ay boyunca fuar açılıyordu ve o fuar Samsun'un ekonomisine büyük katkı sağlıyordu. Biz eski fuarı yeniden inşa edeceğiz. Samsun'un marka değerini yükselteceğiz" diye konuştu.

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: İlkadım, Belediye, Başkanı, Adayı, Erdoğan, Tok, "İlkadımda, sporun, sporcu, gen
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Samsun'un yeni gözdesi coşkuyla açıldı
Samsun'un yeni gözdesi coşkuyla açıldı
Samsun'un yeni gözdesi coşkuyla açıldı
Samsun'un yeni gözdesi coşkuyla açıldı
Samsun'un yeni gözdesi coşkuyla açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı