Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 10:22
 
Şen: "Atakum'u alacağız"
Samsun Haber Ajansı - Atakum SKM açılışında konuşan Atakum Belediye Başkan Adayı Serdar Şen, "Atakum'u alacağız. 1 Nisandan itibaren inşallah Atakum'u ve Büyükşehir Belediyesini aldığımızda şehrimizin sorunlarının çözülmesi için çok yönlü katılım mekanizması kuracağız" dedi.
Siyaset Haberi
Şen:

Saadet Partisi Atakum Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Salih Şen, Atakum Belediye Başkan Adayı Serdar Şen ve partililerin katılımı ile açıldı.
 
"TRAFİK SORUNUNU DÜZELTECEK SAAT UYGULAMALARI YAPACAĞIZ"

Açılış töreninde Atakum’un Samsunun en önemli merkez ilçelerinden birisi olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Salih Şen, “Samsun Karadeniz’in, Atakum ise Samsunumuzun incisi. Ancak yıllardır Milli Görüşün efsanevi Belediyecilik hizmetleri ile tanışamamış olmasından dolayı birçok konuda eksik kalmış bir ilçemiz. 1 Nisandan itibaren inşallah Atakum’u ve Büyükşehir Belediyesini aldığımızda şehrimizin sorunlarının çözülmesi için çok yönlü katılım mekanizması kuracağız. STK’larımızla bir araya gelerek toplumun nabzını yoklayacağız ve gereken çalışmaları yapacağız. Trafik ve ulaşımda sorunların çözümünde çevreci bir anlayışla karbon salınım miktarını düşürecek nitelikte ve trafik yoğunluğunu hafifletecek saat düzenlemeleri yapacağız. İmar uygulamalarında otopark alanları oluşturulacak, mahallelerimizde, caddelerimizde ve bulvarlarımızda yer altı ve yer üstü katlı otoparklar yapacağız ve Parktek uygulamasını kaldıracağız. Vatandaşlarımızı dinleyip el birliği ile icraat yapacağız. Vatandaşımızın ne derdi olursa olsun, “ bu bizim görevimiz değil “ demeden dinleyeceğiz ve çözüm üretmek için gayret göstereceğiz. Gösteriş, lüks şatafat yapmadan ve israf etmeden hizmet etmek şiarımız olacak. Bize emanet edilen mali imkânlara ve belediye mülküne, yetim malına ve vatandaşların hak ve hukukuna sahip çıkarak çalışacağız. Ben şimdiden Atakum’a hayırlı olsun diyorum. Çalışmalarında Adayımız Serdar Şen’e ve ekibine başarılar diliyorum. Katılımlarından dolayı partili partisiz tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Atakum, SKM, açılışında, konuşan, Atakum, Belediye, Baş
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şen:
Yorumlar
Haber Yazılımı