Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 09:46
 
Karaaslan'dan CHP'li vekile ağır sözler! Utanç verici...
Samsun Haber Aajnsı - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "PKK'lı kardeşlerimizin oylarına talibiz" diyen CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'na tepki göstererek, "Utanç verici" dedi.
Siyaset Haberi
Karaaslan'dan CHP'li vekile ağır sözler! Utanç verici...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'PKK'lı kardeşlerimizin oylarına talibiz' diyen CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'na tepki göstererek, "Utanç verici" dedi.

Karaaslan, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'na tepkisini şu sözlerle ifade ett: "Orada PKK olsun farketmez biz yine hepsi için çalışmaya devam edeceğiz diyen milletvekillerini gördiniz. Orada terör örgütünden beslendikleri konusunda hiçbir tereddür bırakmayacak şekilde açık ifadeler kullananları gördünüz Hadi biz bunları terörden açıkça beslendiğini ifade edenpartiden duymaya alışığız da güya Atatürk'ün kurduğu parti olan Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri tarafından açıkça ilan edilmesi hakikaten her şeyden önce utanç vericidir.Terör örgütü mensuplarına kendini yakın hisseden varsa çok daha farklı tercihler yapmalıdırlar. Çünkü Türkiye'nin önümüzdeki dönem hedefleri bu tip birliktelikleri asla kaldırmaz. Milletin vicdanında bunlar asla ve asla yer bulmaz" diye konuştu.  

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Aajnsı, , AK, Parti, Genel, Başkan, Yardımcısı, Samsun, Milletvek
Yorumlar
Haber Yazılımı