Haber Detayı
16 Mart 2019 - Cumartesi 23:22
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunlular ile bir arada
Samsun Haber Ajansı - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Samsunlular ile buluştu.
Siyaset Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunlular ile bir arada

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen Büyük Samsunlular Buluşması'nda seçim süreci, Yeni Zelanda'daki saldırı ve birçok konuda önemli değerlendirmelerde bulundu.Erdoğan,  “Ülkede savaş çığırtanlığı yapanların yeri bellidir. Bedelini ödeyecekler.'' dedi.

'VATAN TOPRAĞINI KARDEŞLİKLE DOKUDUK'

 Erdoğan , “CHP ve HDP hiçbir şey bulamamışlar bizim milletimizle dertleşmemize buluşmamıza tepki gösteriyorlar. Bizim Samsun'dan Artvin'e Hatay'dan Şırnak'a kadar vatan toprağını bir gergef gibi kardeşlikle dokumamızdan bu beyler rahatsız oluyorlar. Oyunlarını bozduğumuz için fitne siyasetine geçit vermediğimiz için bu ülkenin insanları birbirine düşürmelerine müsaade etmediğimiz için bize saldırıyorlar. Bizim meydanlara kapalı spor salonlarına sığmayan heyecanımız bir türlü içlerine sığdıramıyorlar. Bizim 81 vilayette kurduğumuz gönül köprülerine tahammül edemiyorlar. Kömürcü patatesçi diyerek miting meydanlarına koşan on binlere hakaret ediyorlar”ifadelerinde bulundu.

"BUNLAR 4'LÜ ÇETE"

 Ülkede savaş çığırtkanlığı yapanların yerinin belli olduğuna vurgu yapan Erdoğan, “Ülkede savaş çığırtanlığı yapanların yeri bellidir. Bedelini ödeyecekler. Biz bunları adım adım takip ederiz. Terör örgütünün temsilcileri ülkemizde hala bir şeyler estirmenin gayreti peşinde. Bugüne kadar nasıl inlerine girdiysek bundan sonra da girmeye devam edeceğiz. 6 bin teröristi bir ayda etkisiz hale getirdi. Ülkemizin huzuru için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu HDP ile CHP omuz omuza yanlarına sözde İYİ parti ve Saadet Partisi var. 4'lü çete. Bölücü terör örgütünün heykelini dikmek isteyenlerle aynı safta birleşiyorlar” diye konuştu.Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Cumhurbaşkanı, Recep, Tayyip, Erdoğan, İstanbulda, Sams
Yorumlar
Haber Yazılımı