Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 11:24
 
Erdoğan Tok'un İlkadım'da dev mitingi
Samsun Haber Ajansı - Cumhur İttifakı'nın İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesi Kıran Mahalllesi'nde dev miting gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi
Erdoğan Tok'un İlkadım'da dev mitingi

Kıran Mahallesi’nde gerçekleşen dev mitinge AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı Hayati Yazıcı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti önceki dönem Samsun Milletvekilleri Musa Uzunkaya, Cemal Yılmaz Demir,  Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti ve MHP teşkilatları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“NİCE BAŞARILARA HEP BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ”

Belediye olarak 5 yılda 255 milyonluk yatırım yaparak hem gönülleri hem ilçeyi imar ettiklerini söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Son beş yılda rekor sayıda hizmetler ve yatırımlar yaptık. Yaptıklarımız ortada. Allah'a çok şükür, sizlere ne vaat ettiysek, vaatlerimizden daha fazlasını yaptık. Toplumumuzun  her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdik.  20 yılda ilçemizde yapılamayan hizmetleri 5 yılda  biz yaptık. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Sizlerle birlikte  büyüttüğümüz hizmet sevdamızla, Allah’ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız” dedi.

“MİLLET ZİLLETİN FOTOĞRAFINI GÖRÜYOR”

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Cumhur İttifakı Adaylarının tüm ilçelerde başarı sağlayacağını ifade ederken AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, “ Bir yanda milli duruş sergileyen Cumhur İttifakı, bir yanda bölücü örgütün güdümündeki parti ile hareket eden illet-zillet ittifakı var. Milletimiz bu fotoğrafı çok iyi görüyor" diye konuştu.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Cumhur, İttifakının, İlkadım, Belediye, Başkan, Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı