Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 11:28
 
Usta: İşimiz yıkmak değil yapmak
Samsun Haber Ajansı - Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Erhan Usta, "İşimiz yıkmak değil yapmak" dedi.
Siyaset Haberi
Usta: İşimiz yıkmak değil yapmak

Samsun Milletvekili, Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta Canik ilçesinde esnaf ve vatandaşlarıyla bir araya geldi.

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmaları kapsamında Canik ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaştı. İlk olarak Belediye Evleri mahallesini ziyaret eden Usta, esnaf gezisini sanayide yaptığı coşkulu mitingle sonlandırdı.

Usta yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'i topa tuttu. Vatandaşlara boş vaatlerde bulunduklarının altını çizen Usta, "Sizin arkadaşınız sanayiyi yıkmak istediğinde siz bakan değilmiydiniz? Siz milletvekili değilmiydiniz? Ben sanayi yıkılmasın diye tek başıma mücadele ederken benim yanımda kimse yoktu. Benden başka kimse sanayi esnafına sahip çıkmadı. Şimdi çıkmışlar sanayiye şunu yapacağız, sanayiye bunu yapacağız diyorlar. Zamanında bakanken neden yapmadınız? Milletvekili iken neden Gülsan için çabalayan Erhan Usta'ya destek olmadınız? O zaman yapmayan şimdi yapacakmış. Sizin işiniz yıkmak, yapmak benim işim. Samsun ismini ağzınıza almamışsınız milletvekilliğiniz döneminde, Canik ismini, Gülsan Sanayi Sitesi'nin ismini bir kere ağzınıza almamışsınız. Şimdi vaatleri sıralıyorsunuz. Geçmişte ne yapıtınız da şimdi ne yapacaksınız." dedi.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsun, Büyükşehir, Belediyesi, Bağımsız, Başkan, Adayı
Yorumlar
Haber Yazılımı