Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 23:43
 
Atakum Belediyesi'ne ait araçlar bağlandı
Samsun Haber Ajansı - Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi bünyesinde bulunan Atakum İman İnşaat Şirketine 40 milyon TL'lik borç haczi! Atakum İmar İnşaat Şirket genel müdürü Osman Temiz'in makam aracıda dahil 2 otobüs, 1 minibüs, 1 ticari araç, 1 transit pikap, 1 otomobil haczedilerek bağlandı.
Gündem Haberi
Atakum Belediyesi'ne ait araçlar bağlandı

Atakum Belediyesi tarafından önceki dönemlerde kurulan ve borçlarıyla gündemden düşmeyen Atakum İmar İnşaat LTD ŞTİ'de haciz şoku yaşandı. Şirketin Samsun esnafına, kamu kurumlarına ve pek çok kalemde bulunan 40 milyon TL'lik borcu nedeniyle Atakum Belediyesi'ne hizmet eden 6 aracı haczedildi. Hacze konu olan işlemlerin içerisinde, Türkiye gündemini de sarsan ’37,5 ton lop et’ borcu da yer aldı.

ESNAF BORCU HACİZ GETİRDİ

 

Atakum İmar İnşaat LTD ŞTİ'nin Samsun esnafı, kamu kurumları gibi kalemlerde toplamda 40 milyon TL’lik borcu nedeniyle yapılan haciz işleminde, Atakum Belediyesi’ne ve halkına hizmette bulunan 2 otobüs, 1 minibüs, 1 hafif ticari araç, 1 transit pikap ile 1 binek araç haczedildi. Haciz işlemi için yanlarında şoför getirmeyen polis memurlarına yine Atakum Belediyesi şoförleri yardımcı olarak araçların garaja götürülmesini sağladı. Atakum Belediyesi personeli ise araçların mesai saatleri içerisinde birer birer belediyeden götürülmesini ise şaşkınlıkla izledi.
 
samsunkenthaber
Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Atakum, Belediyesi'ne, ait, araçlar, bağlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı