Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 18:53
 
Ecrin bebekle ilgili sıcak gelişme
Samsun Haber Ajansı - Ecrin bebeğin ölümü ardındaki sır perdesini aramaya çalışan Müge Anlı'dan sonra konu TBMM'de de gündem oldu.
Gündem Haberi
Ecrin bebekle ilgili sıcak gelişme

Müge Anlı'nın katillerini aradığı Ecrin bebek gibi ölümünde şüphe olanlar için TBMM artık komisyon kuruyor. Müge Anlı'da gündem olan Ecrin bebeğin katili kim? sorusu Türkiye'nin merak ettiği konular arasında. İşte Ecrin bebek gibi şüpheli şekilde ölen çocuklar için yaşanan yeni gelişme hakkında detaylar..

 

ECRİN KURNAZ DAVASI TBMM'DE

 

Türkiye Büyük Millet Meclisin Genel Kurulunda Ecrin Kurnaz gibi şüpheli çocuk ölümlerinin araştırılması önerisi verildi.

Danışman Kurulu önerisi tüm partilerin oy birliği ile kabul edildi. TBMM Başkanlığına sunulan araştırma önergeleri birleştirilerek bugün ele alınacak.

1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz, evlerinin önünde oynarken kayboldu. İkinci çocuğuna 6 aylık hamile anne Sevcan Kurnaz, salı günü saat 11.00'de rahatsızlanınca eşinin kendisini hastaneye götürdüğünü, kızları Ecrin'i babaannesi ve dedesine bıraktıklarını söyledi. Anne Kurnaz ise,"Çocuğumun kaybolduğunu telefondan öğrendim. Çocuğuma ne oldu bilmiyorum" demişti. 

Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında, Ecrin bebek ülke gündemi olmuş ve Ecrin'e ne olduğu araştırılmaya başlanmıştı. Program süresi boyunca Ecrin bebek ile ilgili bazı izlere rastlanılmış üvey amca Özkan Kurnaz'ın Ecrin'i öldürdüğü yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Ancak Ecrin'e ne olduğu ile ilgili kesin bir sonuca varılamadı. 

 

A haber

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Ecrin, bebekle, ilgili, sıcak, gelişme,
Yorumlar
Haber Yazılımı