Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 16:39
 
İlkadım’ın tarihi camilerine yatırım
Başkan Tok: “Göreve geldiğimiz günden itibaren SeyyidKutbiddin ve Yalı Camii gibi İlkadım’ın tarihi camilerine yaptığımız yatırımların yanı sıra belediye olarak ilçemizde bulunan her camimize destek oluyoruz” dedi.
Gündem Haberi
İlkadım’ın tarihi camilerine yatırım

Sos­yal be­le­di­ye­ci­lik ala­nın­da İlkadım’a sun­duk­la­rı hiz­met­le­ri bir­çok be­le­di­ye­nin ör­nek al­dı­ğı­nı ifa­de eden İlkadım Be­le­di­ye Baş­ka­nı Tok, "Hiz­met pla­nı­mı­zı oluş­tu­rur­ken hem­şe­ri­le­ri­mi­zin mem­nu­ni­ye­ti­ni göz önün­de bu­lun­du­ra­rak ha­re­ket edi­yo­ruz. Bu sa­ye­de top­lu­mun her ke­si­mi­ne be­le­di­ye hiz­met­le­ri­ni gö­tü­rü­yo­ruz. Genç­le­rimize ay­rı hiz­met­ler, ha­nım kar­deş­le­ri­mi­ze ay­rı hiz­met­ler, yar­dı­ma muh­taç ai­le­le­ri­mi­ze yö­ne­lik ay­rı hiz­met­le­ri­miz var. Gerek kentleşme, sosyal ve kültürel projeler noktasında gerekse çocuk ve kadınların yararlandığı sosyal faaliyetlerde bütün belediyelere örnek teşkil edecek önemli başarılarımız var. Gönül belediyeciliği bizim işimiz, insanları mutlu etmek, huzurlu kılmak yaşadığı çevre ile duygusal bağ kurmasını sağladık. İlkadımlı yaşadığı kenti sevmeli, bizde tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

“Biz bu işi severek yapıyoruz”

Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik ve Yaşardoğu Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu ile birlikte Kışla Mahallesinde yeni yapılacak camii alanını gezen Başkan Tok, Yapılacak cami alanında incelemelerde bulunarak cami yapımına destek sözü verdi. Başkan Tok, “Göreve geldiğimiz günden itibaren SeyyidKutbiddin ve Yalı Camii gibi İlkadım’ın tarihi camilerine yaptığımız yatırımların yanı sıra belediye olarak ilçemizde bulunan her camimize destek oluyoruz. Camilerimizin gerek çevre düzenlemesini gerek abdest yerlerini yeniden inşa ediyor, camimiz eksikliklerini gideriyoruz.Bunun birlikte İlçemizde yapımına devam eden bittiğinde Türkiye’ye örnek olacak Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliye ’sini inşa ediyoruz. Bizler bu işi severek yapıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: , Başkan, Tok, “Göreve, geldiğimiz, günden, itibaren, SeyyidKutbiddin, Yalı, Cam
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlkadım’ın tarihi camilerine yatırım
Yorumlar
Haber Yazılımı