Haber Detayı
24 Aralık 2020 - Perşembe 17:00
 
Kavak'ın köstebek çukuru olan yollarından palamut fışkırıyor
Samsun Haber Ajansı - Samsun'un Kavak ilçesine bağlı bazı mahallelerde, köstebek çukuruna dönen yollara tepki göstermek için, vatandaşlar ilginç bir görüntüye imza attı.
Yaşam Haberi
Kavak'ın köstebek çukuru olan yollarından palamut fışkırıyor

Kavak ilçesinin ışık hızıyla geliştiğini iddia eden Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, vatandaştan gelen şikayetlere tamamen kulaklarını tıkadı.

 

Samsun Haber Ajansı'na gönderilen görüntülerde, ilçe halkının, köstebek çukuruna dönüşen yollarda balık tuttuğu görüldü. 

 

 

İlçeye 7 kilometre uzaklıkta olan ve meşhur milli Türk Güreşçi Yaşar Doğu'nun doğup büyüdüğü yer olan Kavallı Mahallesi'nde, uzun yıllardır yol sıkıntısı yaşanıyor.

 

Yolların köstebek yuvası olmasından şikayet eden mahalleli, belediyenin kendi taleplerine duyarsız kaldığını dikkat çekerek, tepki amaçlı bir video çekti. 

 

Görüntüde, Kavallı Mahallesi Dernek Başkanının, yollarda oluşan göçüklerde birikmiş suyun içerisinde balık tuttuğu görülüyor. 

 

Vatandaşlar Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'na seslenerek, "Başkan artık sesimizi duysun. Yolların hali ortada. Her yağmur yağmasında bu şekilde göle dönüşüyor. Yollar köstebek yuvasına dönüştü. İnsanlar araçlarıyla geçemez oldu. Belediye başkanı ne iş yapıyor? Yol yapmak belediyenin görevi değil mi? Biz köyümüzün yollarının biran önce yapılmasını istiyoruz" dedi.

 

Haberin videosunu sayfanın en alt kısmından izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Kavak'ın, köstebek, çukuru, olan, yollarından, palamut, fışkırıyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı