Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 22:20
 
Samsun'da anıt park alkoliklerin yuvası oldu
Samsun Haber Ajansı - Samsun'un İlkadım İlçesi'nde bulunan Anıt Park son zamanlarda gündüz vakti alkol alan vatandaşlarla gündeme geliyor.
Yaşam Haberi
Samsun'da anıt park alkoliklerin yuvası oldu

Atatürk Heykeli ve çevresindeki alanın saygınlığına zarar verir şekilde parkta yatıp kalkan alkolikler Samsun'un yerlilerine ve turstlere rahatsızlık veriyor.

Geçtiğimiz gün parkta kulandığı alkol ve uyuşturucu maddenin etkisiyle genç bir kadın bir bank üzerinde yarı baygın vaziyette bulunmuştu. Genç kadın ambulans ile hastaneye sevk edilmiş ve aradan geçen 1 saatin ardından tekrar parka gelerek alkol almaya devam etmişti. 

 

 

 

Bunun yanı sıra parkın müdavimleri de bir hayli fazla. 15'e yakın alkolik, her gün gündüz vakti parkta içerek adeta alem yapıyor. Kameralara yansıyan alkolli bir vatandaş ise, bir berber koltuğunu kaldırım üzerine koyarak kolonyaya su karıştırarak tüketiyor. 

 

Alkolden bile daha tehlikeli olan kolonyayı tüketen vatandaşın muhabirle yaptığı diyaloglar ise komik anların yaşanmasına neden oldu. Alkollü vatandaş, "Ben eskiden viski içerdim. Tayyip baba beni kolonyaya düşürdü. İçiyorsak bir sebebi var her şeyin" şeklinde konuştu.

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, anıt, park, alkoliklerin, yuvası, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı