Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 11:03
 
Samsun'da Bombacı Mülayim'in kadın versiyonu kamerada
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da şüpheli valiz ihbarı alan polis ekipleri, bölgeyi güvenlik çemberi altına aldığı sırada ilginç bir olay yaşandı.
Asayiş Haberi
Samsun'da Bombacı Mülayim'in kadın versiyonu kamerada

Samsun Haber/ Şahin BİNİCİ (SHA) - Atatürk Heykeli'nin bulunduğu Anıt Park içerisinde şüpheli bir valiz gören vatandaşlar durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelerek valiz üzerinde inceleme yapan ve şüpheli olduğunu değerlendiren polis ekipleri, bomba imha uzmanlarından yardım istedi. 

Olay yerine gelen bomba imza uzmanı ve diğer polisler tarafından çevre güvenlik çemberi altına alındı. O sırada yoldan geçen yaşlı bir kadın, şeritleri hiçe sayarak şüpheli valizin bulunduğu alandan geçmek istedi. Yaşlı kadına müdahale eden bir polis memuru, "Abla nereye gidiyorsun. Allah göstermesin valizde bomba olabilir. Size birşey olmasın diye güvenlik önlemi alıyoruz biz" dedi.  Yaşlı kadın ise kendisini uyaran polis memuruna, "Ula bu zamana kadar yaşadıkda ne oldu" diyerek olay yerinden uzaklaştı. 

 

 

Daha sonra bomba imha uzmanları tarafından şüpheli valiz fünye ile kontrollü bir şekilde patlatıldı. Valizden ise kıyafet çıktı. 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, Bombacı, Mülayim'in, kadın, versiyonu, kamerada,
Yorumlar
Haber Yazılımı