Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 20:27
 
Samsun'da iğrenç olay! Kim doğru söylüyor
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da 4 kez kayınpederi tarafından silah zoruyla tecavüze uğradığını iddia eden kadın, röportaj sırasında bayıldı. Kayınpeder ise o iddiaları yalanladı.
Gündem Haberi
Samsun'da iğrenç olay! Kim doğru söylüyor

Samsun geçtiğimiz gün iğrenç bir olayla çalkalandı.  Asarcık ilçesi Kılavuzlu Mahallesi’nde yaşayan dört kız çocuğu annesi Sündüs A., kendisine dört kez tecavüz ettiği gerekçesiyle kayınpederi N.A.’dan ve olaylar yaşanırken Moldova’da bir kadından çocuk sahibi olduğunu öğrendiği inşaat işçisi eşi R.A.’dan şikayetçi oldu. Ölüm tehdidi altında olduğunu söyleyen Sündüs A., devletten de sığınma talep etti.

 

Kayınpederinin kendisini defalarca taciz ve tecavüz ettiğini söyleyen Sündüs A., “Eşimle birbirimizi severek evlendik. Kayınpederim bana defalarca tacizde bulundu ve defalarca tecavüz etti. İleride çocuklarım büyür ve bir iş sahibi olurlar diye Samsun’a taşındım ama kayınpederim bizi yine rahat bırakmadı. Samsun’a ‘çocukları özlediğini’ söyleyerek geldi ve beni burada da taciz etti. Daha önce kafama silah dayayarak silah zoruyla benimle birlikte olmak istedi. Tam 4 kez boyunca bunu tekrarladı ve tecavüz etti. Ben ilkten korktum kimseye birşey diyemedim. Çünkü beni sürekli tehdit etti. Eğer birine birşey dersen seni öldürürüm diye tehdit etti. Korktum" dedi. 

 

 

KAYINPEDER O İDDİALARI YALANLADI

 

Samsun Haber Ajansı'na konuşan kayınpeder N.A., "Gelinim bana iftira attı. Kesinlikle öyle birşey olmadı. Bunu ağıza alıp söylemek bile kaldırılacak şey değil. O kadar çirkin ki insan söylemeye bile utanıyor. Ben 5 vakit namazımı kılıyorum. Böyle olayla gündeme gelmem benim yüreğimi parçaladı. Ben gelinimi oğlumu aldatırken yakaladım. Gelinim de beni, 'Eğer bunu oğluna söylersen o beni boşar ve çocuklarımdan ayrı kalırım. Ben çocuklarımdan ayrılırsam seni mahvederim. Rezil ederim, bana sarkıntılık etti derim' diye tehdit etti. Ben de gelinim böyle deyince herşeyi itiraf ettirip ses kaydı almayı düşündüm. Daha sonra ona, 'Tamam oğluma birşey demeyeceğim ama bana herşeyi anlatacaksın' dedim. O da kabul etti anlatmaya başlarken ses kaydı aldım. Herşeyi bana itiraf etti. Ben de bunu oğluma dinlettim" dedi. 

 

BOŞANMA DAVASI AÇILINCA BANA İFTİRA ATTI

 

Oğlunun boşanma davası açmasının ardından gelininin kendisine tecavüz etti diye iftira attığını belirten N.A., benden şimdi şikayetçi oldu. Kendisine tecavüz ettiğimi iddia ederek suç duyurusunda bulunmuş. Ben de tüm belgeleri ve ses kayıtlarını savcılığa sundum. Benim içim rahat" diye konuştu. 

  

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, iğrenç, olay!, Kim, doğru, söylüyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı