Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 11:15
 
Samsun'da 'Siyah sarımsak' akımı başladı
Samsun Haber Ajansı - Saç çıkartan özelliği ile bilinen ve ülke gündemine oturan 'Mavi Su'yun ardından şimdi de 'Siyah sarımsak' akımı başladı.
Yaşam Haberi
Samsun'da 'Siyah sarımsak' akımı başladı

Ülke genelinde saç çıkarma özelliğiyle piyasaya sürülen ve gündem olan 'Mavi Su'yun ardından, şimdi de siyah sarımsak gündeme oturdu. 

 

 Siyah sarımsağı araştırarak faydalarını okuyan ve saç çıkarıcı etkisi olduğuna kanaat getiren vatandaşlar, soluğu Samsun'daki aktarlarda alıyor. 

 

 

 Samsun'da aktarlık yapan Recai Doğanay, siyah sarımsağın saç dökülmesine ve saç çıkarmada çok etkili olduğunu belirterek, 4 aylık bir kullanımın ardından kullanan kişinin saçlarında gözle görülür bir değişiklik yaşanacağını söyledi. Siyah sarımsağın saç dökülmesine karşı da çok etkili olduğunu ifade eden Doğanay, "Bu ürün yeni bir üründür. Tamamen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. Kesinlikle yan etkisi yoktur. Tamamen doğal ve bitkilerin karışımıyla elde edilen bir ürün. Ancak ürünün özü yoğunluk olarak siyah sarımsaktır. Siyah sarımsak bu şekilde sıvı haline getirilerek şampuan gibi kullanılması sağlanmış ve kişilerin rahat kullabileceği şekilde yapılmıştır. İçerisinde her hangi bir kimyasal madde içermez. Saçlarının çıkmasını isteyen vatandaşlar bunu alarak 4 ay boyunca şampuan gibi kullanmaları gerekir" dedi. 

 

 

Vatandaşların bazıları siyah sarımsaktan habersizken, bazıları ise saç çıkaran özelliği olmasıyla tanıyor.

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, 'Siyah, sarımsak', akımı, başladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı