Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 13:09
 
Samsun'da olmayan sevgiliye çiçek gönderme çılgınlığı
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da her 14 Şubat'ta çiçek satışlarında patlama yaşanıyor. Bunun nedeni ise, olmayan sevgiliye çiçek gönderme çılgınlığı.
Yaşam Haberi
Samsun'da olmayan sevgiliye çiçek gönderme çılgınlığı

Haber: Müberra Taşçı

Samsun'da çiçekçilik yapan Hüseyin Kaygana, her 14 Şubat Sevgililer Günü'nde bazı erkeklerin olmayan sevgilisine çiçek alıp gönderdiğini dile getirdi.  

14 senedir Samsun'da çiçekçilik yapan Hüseyin Kaygana, 14 Şubat Sevgililer Gününde yaşadığı ilginç olaylardan bahsetti. Sevgililer Günü için çiçek alan erkeklerin çoğunun o günü geçiştirmek için çiçek aldığını söyledi.

"SIRF SEVGİLİLER GÜNÜ DİYE ÇİÇEK ALIYORLAR”


14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili konuşan çiçekçi Hüseyin Kaygana, “Sevgililer Günü ve normal günde satılan fiyat farkları oluyor. Sevgililer Günün de çiçeğe rağbet olduğu için fiyatlarda yüksek oluyor. Eşine ya da sevgilisine normal günde 1 kere bile çiçek almayıp sırf Sevgililer Günü diye alan insanlar var. Bunların sevgisinden şüphe duyuyorum. Buraya gelip abi herhangi bir tane çiçek ver deyip alan insanlarda var. Günü geçiştirmek için çiçek alıyorlar. Sevgi denen duyguyu sadece bir güne sığdırmamak gerekiyor. Artık sevgiyi ce sıradanlaştırdılar” dedi.


“JEST AMAÇLI ÇİÇEK GÖNDEREN KİŞİ SAYISI ÇOK AZ”
14 Şubat Sevgililer Gününde yaşadığı ilginç bir olaydan bahseden Kaygana, “Her sene 14 Şubat Sevgililer Gününde karşılaştığım ilginç bir olay var. Kişi buraya gelip çiçek siparişi veriyor ve biz onu hazırlayıp adrese gönderiyoruz. Adrese ulaştırdığımız kadınlar çiçeği görünce şaşırıp gönderen kişiyi tanımadıklarını söylüyorlar. Her 14 Şubat’ta bu olayları sık sık yaşıyorum. Samsun’da kadın veya erkek evinde beslemek için çiçek alıyor ama jest amaçlı alan insan sayısı çok az diyebilirim” diye konuştu.


Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsunda, her, 14, Şubatta, çiçek, satışlarında, patlam
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Samsun'da olmayan sevgiliye çiçek gönderme çılgınlığı
Yorumlar
Haber Yazılımı