Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 10:52
 
Samsunlular büyük ikramiye kendilerine çıkarsa ne yapacak?
Samsun Haber Ajansı - 31 Aralık 2019'da yapılacak Milli Piyango yılbaşı çekilişinde, büyük ikramiyenin 80 milyon lira olarak belirlenmesiyle birlikte, Samsun'da şimdiden biletler tükenmeye başladı.
Yaşam Haberi
Samsunlular büyük ikramiye kendilerine çıkarsa ne yapacak?


 Yılbaşı öncesi umudunu yılbaşı biletlerine bağlayan vatandaşlar, soluğu milli piyango bayilerinde aldı. Bazı vatandaşlar büyük ikramiyenin kendisine çıkması durumunda hepsini fakirlere dağıtacağını ve bağışta bulunacağını belirtirken, bazıları da kimseye vermeyeceğini söyledi.

 

Samsun Haber Ajansı'na konuşan bir vatandaş ise, büyük ikramiyenin kendisine çıkması durumunda karısını boşayacağını söyledi.

 

Samsun'da milli piyango bayiliği yapan İlyas Memiş, "Yılbaşına 20 gün kalmasına rağmen biletlerimiz tükenme noktasına geldi. Şimdiden umudunu yılbaşı biletlerine bağlayan vatandaşlar, soluğu bizde almaya başladı. Özellikle geçtiğimiz hafta sonu çok yoğunluk vardı. Eşiyle dostuyla gelip herkes biletini önceden aldı. Bizim de vatandaşlara tavsiyemiz şanslarını son güne bırakmasınlar" dedi. Öte yandan milli piyango bayileri sahte bilet konusunda da vatandaşlara uyarıda bulundu.

 

 


 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsunlular, büyük, ikramiye, kendilerine, çıkarsa, ne, yapacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı