Haber Detayı
10 Haziran 2021 - Perşembe 15:25
 
Tekkeköy'de virüs yayma masası kuruldu
Samsun'un Tekkeköy ilçesinde Belediye Başkanı Hasan Togar önderliğinde, SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan'ın katılımıyla toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda kimsenin maske takmaması tepki topladı.
Gündem Haberi
Tekkeköy'de virüs yayma masası kuruldu

Ak Partili Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan ile birlikte ilçede toplantı düzenledi.

 

Düzenlenen toplantıya katılan katılımcıların hiçbirinde ne maske vardı ne de mesafe. Koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı toplantıda, ilçeye yapılacak olan doğal gaz yatırımı konuşuldu.

 

 

Toplantıda konuşan Hasan Togar, "SAMGAZ Genel Müdürümüz Yılmaz Kolsan ile bir araya gelerek 2021 yılı yatırım programlarımız kapsamında güzergahları gözden geçirip, ilçemizin dört bir yanında devam eden ve yapılacak doğalgaz yatırımları ile her mahallemizdeki vatandaşlarımızın kademeli olarak doğalgazın konfor ve avantajlarından yararlanması noktasında yürütülecek çalışmaların programlamasını ve değerlendirmesini yaptık. Ayrıca İstiklal Mah Değirmen Sokakta olumsuz fiziki şartları olan evlerin bulunduğu alana dahi tespitlerimiz kapsamında söz verdiğimiz gibi doğalgaz arzını sağlıyoruz" dedi.

 

Katılımcıların maske takmaması ve koronavirüs tedbirlerini hiçe sayması da vatandaşların büyük tepkisine neden oldu. 

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Tekkeköy'de, virüs, yayma, masası, kuruldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı