Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 17:19
 
Yeni transfer ilk imzayı attı
Samsun Haber Ajansı - Başakşehirspor'dan 1 yıllığına kiralanan Atabey Çiçek, bugün imzasını attı.
Spor Haberi
Yeni transfer ilk imzayı attı

Samsunpsor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar’ın  yer aldığı imza töreninde Atabey Çiçek kendisini 1 yıllığına  Samsunsporlu yapan imzayı attı.

 İmza töreni öncesi konuşan Genel Menajer Mustafa Aztopal, “Bugün bir transferimizi daha açıklıyoruz.  Sevgili kardeşimiz Atabey Çiçek aramıza katılıyor. Başakşehirspor’dan 1  yıllığına kiralık olarak bünyemize katıyoruz. Bu süreçte bize destek  olan Başakşehir CEO'su Mustafa Eröğüt ve Başkanı Göksel Gümüşdağ’a da  teşekkürlerimizi buradan iletiyoruz. Bu sene şampiyonluk hedefine  ilerlerken en önemli pozisyonlardan bir tanesiydi bu mevki. Bizim için  en öncelikli adaydı Atabey. Dolayısıyla aramıza katılmasından son derece  mutluyuz. Ben hem kulübüm adına hem de kendi adıma çok mutluyum böyle bir transferi gerçekleştirebildiğimiz için. Kendisine hepinizin  huzurunda ‘hoş geldin’ diyorum” dedi.


Konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Mustafa  Aztopal, “Kamptan bağımsız 2 tane daha transfer düşünüyoruz. Biri stoper  diğeri de santrafor. Belirtilen astronomik dediğiniz rakamlar  Samsunspor’un bütçesinde yok. Biz bütçemiz dahilinde yaptık bu  transferleri. Bahsedilen rakamlar gerçeği yansıtmıyor. Yarın kamp  kadromuz belli olacak ve basına bildirilecek. Mutlaka ayrılacak olanlar  olacak ve bunlar yarın resmi sitemizde bildirilecek” diye konuştu.

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Yeni, transfer, ilk, imzayı, attı,
Yorumlar
Haber Yazılımı